Péče o domácí mazlíčky ve 3. tisíciletí – Tesla od Witty představuje chytrý kočičí záchod

I domácí mazlíčci si mohou užívat komfort inteligentní domácnosti. Po chytrém dávkovači granulí ovládaném z mobilu, fontánce na vodu připojené k internetu a laserové hračce pro kočky představuje značka Tesla od Witty také chytrou kočičí toaletu.

Foto: Pixabay

Chytrý kočičí záchod Tesla Smart Cat Toilet byl vyvinutý především s cílem usnadnit chovatelům péči o jejich domácí mazlíčky a dále zvýšit komfort bydlení v moderních domácnostech, kde jsou každému členovi rodiny k dispozici nejmodernější technologie – ať už je to člověk, nebo zvíře.

Tesla Smart Toilet upoutá na první pohled svým elegantním, futuristickým vzhledem, díky kterému vypadá tato kočičí toaleta trochu jako součást vybavení kosmické lodi. Nejmodernější kočičí záchod poskytuje nejen dostatečný prostor pro až 3 litry steliva, ale má také vestavěnou váhu (s rozsahem vážení od 0,5 do 20 kg), funkci automatického čištění a samozřejmě nemůže chybět ani připojení k internetu a ovládání toalety prostřednictvím aplikace Tesla Smart v mobilním telefonu.

Foto: společnost Tesla, se souhlasem společnosti

Dokonalý přehled o vaší kočce

V aplikaci Tesla Smart, dostupné pro iPhony i telefony se systémem Android, budete mít kdykoli k dispozici informace o využívání chytrého záchodu Tesla Smart Toilet vaší kočkou, včetně údajů o její hmotnosti. Díky tomu je možné nejen sledovat denní režim domácího mazlíčka, ale také včas odhalit jeho případné zdravotní potíže.

V nastaveném intervalu spouští Tesla Smart Toilet cyklus automatického čištění a výrazně tak chovatelům usnadňuje i méně příjemné povinnosti při péči o kočky. Díky možnosti nastavení denního a nočního režimu pak údržba chytré toalety nebude rušit ani ostatní členy domácnosti. Toaletu lze snadno rozebrat, důkladně vyčistit a doplnit stelivo. Použití kvalitních materiálů umožňuje vysoce hygienický provoz toalety, v ideálním případě se samohrudkujícím stelivem. Silikonovou vložku uvnitř toalety Tesla Smart Toilet lze vyjmout a vyměnit, pokud by ji kočka časem svými drápky poškodila.

Propojení s chytrou domácností

Kočičí záchod Tesla Smart Cat Toilet se připojí k domácí Wi-Fi síti a prostřednictvím mobilní aplikace jej lze ovládat i na dálku po internetu. V jediné aplikaci Tesla Smart je pak možné ovládat nejen chytrou toaletu, ale také automatický dávkovač granulí s kamerou Tesla Smart Pet Feeder Camera, fontánku na vodu s UV sterilizací Tesla Smart Pet Fountain UV i laserovou hračku pro kočky Tesla Smart Laser Dot Cats. I díky tomu získáte kompletní přehled o každodenních aktivitách vašeho domácího mazlíčka.

Konkurence

Společnost Tesla Electronics je tradiční českou společností založenou již roku 1946. V současné době se však specializuje na chytré domácnosti a technologické doplňky a dá se považovat za českou konkurenci pro čínskou společnosti Xiaomi, která taktéž přináší komponenty pro chytrou domácnost. Zajímavé je, že při porovnání ceny nejsou produkty společnosti Tesla Electronics výrazně dražší než od konkurenční Xiaomi. 

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Tesla Electronics

O autorovi – Lukáš Erlebach

Autorem obsahu je známý kuchař a propagátor zdravého stravování ve svém pořadu “Zdraví na talíři“. Připravuje tradiční pokrmy levně, jednoduše a z dostupných surovin.

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV ČLÁNKŮ