Foto: Pixabay

Na trhu existuje mnoho různých typů a modelů krytů na mobil, ale pouze málo z nich nabízí možnost vlastního potisku. A právě to je to, co dělá váš dárek výjimečným dárkem. S našimi kryty na mobil si můžete nechat aplikovat fotografii, kterou máte rádi, nebo si vybrat z přednastavené široké galerie motivů. Vaše oblíbená fotka, rodinný portrét, logo vaší oblíbené značky nebo dokonce logo vaší společnosti – možnosti jsou neomezené.

Nejdůležitější aspekt vlastních krytů je kvalita a nejkvalitnější dostupný a certifikovaný inkoust, který je eco-friendly a šetrný k lidské pokožce. Mobilní telefon držíte v ruce prakticky cleý den, a proto je důležité zaměřit se i na bezpečnost a zdraví. Pro tyto účely lze doporučit portál vlastnikryt.cz, kde mají širokou nabídku ochrynných krytů, jako jsou pružné obaly, pevné kryty, knížková pozdra či luxusní obaly.

Jejich portfolio zároveň pokrývá většinu mobilních telefonů na trhu, což je také důležité, protože každý mobilní telefon potřebuje vlastní kryt.

Kryt s vlastní fotkou na mobil je také ideálním osobitým dárkem pro vaše blízké. Můžete vytvořit unikátní vlastní kryt na mobil s fotografií vás a vašich přátel, společným zážitkem, nebo vzpomínkou na společnou dovolenou. Aby byl váš dárek ještě více speciální, balíme vlastní kryty do elegantní dárkové krabičky.

Nejlepší věc na krytech na mobil s vlastní fotkou je to, že jsou plně personalizovatelné a nikde na krytu proto nenaleznete ani logo dodavatele. Objednání vlastního krytu je pak velice jednoduché a pohodlné, protože stačí navštívit webový portál vlastnikryt.cz, nahrát vaši fotografii nebo logo, vyberete typ mobilního telefonu a typ pouzdra a vše je hotové. Vyjádřete proto svou osobnost a udělejte z vašeho mobilu unikátní předmět tím, že budete mít vlastní kryt na mobil s fotkou.