Foto: Freepik

Jedním z benefitů, který s tímto problémem bojuje a který celá řada zaměstnavatelů nabízí, je tzv. multisport karta. Naštěstí se jedná o stále populárnější řešení. Někteří však stále nevědí, jaké výhody přináší multisport karta a co vše obnáší. Proto jsme se rozhodli uvést mimo jiné i jeden názorný příklad, na kterém lze demonstrovat její pozitivní vliv.

Multisport karta je víc než jen průkazka

Multisport karta není jen jakási plastová kartička, která zabírá místo v peněžence. Ale můžete na to pohlížet jako na vstupenku na cestě za zdravím a vaší změnou životního stylu. Díky této kartě máte přístup k celé řadě sportovních a rekreačních aktivit. V rámci této karty máte přístup do různých zařízení od fitenss center a bazénů přes lekce jógy až po tanenční kurzy. Dá se říci, že možnosti jsou prakticky neomezené.

Příběh Jana

Nejlépe si multisport kartu představíme na příkladu. Setkáme se s Janem, zaměstnancem ve velké korporaci, který tráví většinu svého dne seděním u počítače. Když mu jeho zaměstnavatel nabídl možnost získat multisport kartu, rozhodl se to vyzkoušet.

Výsledky byly ohromující. Díky multisport kartě měl Jan přístup k různým sportovním zařízením a aktivitám ve svém okolí. Začal pravidelně chodit na fitness, což mu pomohlo zvýšit fyzickou kondici a snížit stres. Navíc objevil zálibu v plavání a začal chodit pravidelně do bazénu, kde našel klid a odpočinek po náročném dni v práci.

Zaměstnavatel byl nadšený Janovým úspěchem, protože viděl, že Jan je teď produktivnější a má více energie, což mělo pozitivní vliv na celý tým. Multisport karta nejen podpořila Janův zdravý životní styl, ale také zvýšila jeho pracovní výkonnost. Tento příběh ukazuje, jak multisport karta může přinést výhody jak zaměstnancům, tak zaměstnavatelům. Někdo se může ptát, na otázku, jaká je multisport karta cena? Naštěstí se nejedná o přelomovou částku a je potvrzeno, že odpočatí zaměstnanci tuto investici zaměstnavateli mnohonásobně vrátí.