PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA

Víme, která polévka vás nejvíce zahřeje a zároveň očaruje svou chutí

V tomto sychravém počasí a obzvláště v době pandemie je důležité se zahřát a posílit si imunitu. Na to je nejlepší dát si teplou polévku. V případě polévky jsme pro vás vybrali takovou zeleninu, která zároveň posílí vaši imunitu. Řeč je o květákové polévce a často podceňovaném květáku.

Jak posílit dětskou imunitu? Máme 5 zaručených tipů, co nic nestojí

Již je konec podzimu, je sychravo a o slovo se pomalu hlásí paní zima. Jedná se přesně o období, které je velice bohaté na chřipky a nachlazení a které dokonale otestuje náš imunitní systém a imunitní systém našich dětí. Právě oslabená imunita dětí může být někdy výraznou překážkou v životě rodiny. Posílení imunity však není žádná věda a řešení jsou mnohdy velice jednoduchá.

Nejzdravější pomazánka jen ze dvou surovin – její chuť vás nadchne

Podzim je většinou období, kdy se ve velkém testuje naše imunita. V dnešní době zvlášť, když se rozvíjí další vlna koronaviru. Většina lidí je zvyklá pít heřmánkový nebo zázvorový čaj s citrónem a netuší, že pro svou imunitu mohou udělat daleko více a daleko chutnějším způsobem. Řeč je o řepě, která je malý červený zázrak, a který většina z nás neumí bohužel využít. Níže se dozvíte něco o řepě, jejích zdravotních přednostech a také vám prozradíme báječný recept na rychlou a chutnou řepovou pomazánku jen ze dvou surovin.

Nejlepší míchaná vajíčka – jinak je dělat nebudete a podrží vaši imunitu

Vajíčka jsou již od nepaměti velice důležitým zdrojem potravy, a to i díky množství bílkovin, které můžeme nalézt v bílku. Pro vegetariány i ty, kteří drží různé diety, mohou být dokonce jedním z hlavních zdrojů bílkovin. Zároveň jsou vajíčka běžnou součástí snídaní v mnoha zemích. Připravili jsme proto krásný přehled sedmi hlavních zdravotních výhod.

Trpíte vyšším tlakem? Tyto bylinky ho spolehlivě srazí!

Bylinky nám mohou být v mnoha věcech prospěšné, ovšem se s nimi musí zacházet obezřetně. Pokud jich budeme konzumovat příliš mnoho mohou se dostavit nežádoucí účinky. Ideální se o zařazení pravidelného užívání bylinek poraďte se svým lékařem.

No more posts to show

Přidat na Seznam.cz

ZDRAVÍ NA TALÍŘI: 

Nejlepší belgické wafle – po těch se jen zapráší