RELAX

Zaháníte stres jídlem? Toto byste měli vědět

Všichni se potýkáme v životě se stresem a všichni hledáme nějakou útěchu, jak se ho zbavit. Každý z nás hledá psychickou útěchu a podporu v něčem jiném ve snaze dostat se z nepříjemného a podmanivého stresu. Někdo ji najde ve sportu, někdo ve cvičení a další z nás naopak v jídle. Pokud si máme jídlo připravit, sáhneme zpravidla po komfortním řešení – tedy jídlech, které nevyžadují žádnou nebo téměř žádnou přípravu. Přečtěte si, která jídla vnímáme jako zdroj útěchy. Poznáte se?

Jaké bylinky tě hodí do pohody?

Každý občas zažije chvíli, kdy je na nervy či ve stresu, ať už je to z práce, školy či ze situace v rodině. Stres je pak pro tělo velice škodlivý element, díky kterému můžeme i výrazně přibrat a zničit si svou imunitu.

Trpíte depresemi? Prozradíme, co vám vše způsobují v organismu.

Deprese je psychické onemocnění řadící se mezi afektivní poruchy. Afektivní poruchy, jinak také poruchy nálady, se projevují změněnou náladou, která neodpovídá reálné životní situaci nemocného a narušuje například jeho uvažování. V současné době je nejčastější psychickou poruchou vůbec a procento lidí trpící depresí se neustále zvyšuje.

Voda a její nenahraditelný úkol při hubnutí a správném fungování těla

Zcela jistě jste si jíž někdy položili otázku, co nejmenšího a nejúčelnějšího udělat pro své tělo a zdraví. Odpověď je jednoduchá.Jedná se o zásadu dodržování pitného režimu.Lidské tělo je tvořeno z 60-70 procenty vody. Záleží na tom, pokud jste žena či muž.Voda je nezbytně nutná součást našeho kvalitního života. Za pomoci pocení odchází voda voda z těla i se škodlivinami. Po noci jsme mírně dehydratováni. Je tedy nezbytně důležité ztracenou vodu do těla doplnit zpět.

Nejde vám zhubnout? Problém může být i vaše psychika – hoďte se do pohody

Také se vám stalo, že jste se řádně dietně stravovali, cvičili ale nedočkali se žádného výsledku formování těla či úbytku na váze? Dost možná prožíváte náročné období. To, že jsou vnější problémy a starosti spojeny s naším vnitřkem, není nic neznámého. V takových případech máte hlavu plnou zmatku a otázek.

No more posts to show

Přidat na Seznam.cz

ZDRAVÍ NA TALÍŘI: 

Nejlepší belgické wafle – po těch se jen zapráší