RELAX

Hrajte si se světlem, úhly nebo kompozicí. 9 tipů, jak na nejlepší mobilní fotky z léta

Prázdniny jsou v plném proudu, a to znamená jediné. Tak dlouho očekávaná dovolená už je na dosah ruky! Ať už se chystáte k moři, do hor, známé metropole či na objevování krás naší republiky, kromě opalovacího krému si zcela jistě nezapomenete přibalit i chytrý telefon. A své zážitky budete s jeho pomocí mapovat, abyste si uchovali vzpomínky nebo se jimi mohli později pochlubit. Většina z nás ale dělá při focení zbytečné chyby, kvůli kterým fotky vypadají nezajímavě nebo hůř, než by ve skutečnosti mohly. Přinášíme hned 9 tipů, díky kterým své fotky posunete o úroveň (i více) výš.

Na co myslet před letní dovolenou na čtyřech kolech?

Prosluněné letní dny se nezadržitelně blíží a s nimi nás každoročně čekají výlety a stále více oblíbené tuzemské dovolené v přírodě. Chystáte se na dovolenou s rodinou, nebo přáteli? Pokud budete trávit dovolenou v přírodě s možností opékání buřtů, tak nezapomeňte přibalit kytaru a třeba nějaký zpěvník. Pokud zrovna ve vaší společnosti na kytaru nikdo nehraje, tak můžete atmosféru zachránit přenosným Bluetooth reproduktorem. Dovolená by neměla být stresující, ale naopak uvolněná a nezapomenutelná. Proto je důležité si ji pořádně pojistit. Přinášíme vám pár tipů, jak se na dovolenou připravit pomocí praktických produktů Yenkee.

Pro pohodu, povzbuzení, lepší usínání i čistý domov. Jak si ochočit vůně a aromaterapii?

Čerstvě upečené buchty u babičky, na slunci sušené prádlo, aviváž na oblíbeném tričku či kytička prvních jarních narcisů. Vůně si spojujeme s celou řadou nezapomenutelných zážitků, které nás už od narození provázejí a které v podstatě utvářejí DNA naší osobnosti. Dokážou nám nejen připomínat krásné momenty, ale také nás uklidnit, mírnit stres i úzkosti, nakopnout, přihrát erotické napětí nebo pomoci s usínáním. Umí ale také zařídit, že se u nás ostatní cítí dobře a rádi se k nám vracejí – slovní spojení „vůně domova“ se ostatně nepoužívá jen tak zbůhdarma. Jak tedy vůně využít ve svůj prospěch?

Zažeňte žízeň vaší pleti. Po zimě je potřeba pokožku hydratovat

Voda patří mezi 6 základních živin, bez kterých by lidský organismus nemohl fungovat. Její nedostatek se prakticky ihned projeví na naší pleti. Co dělat, když je pleť po zimě dehydratovaná? A čím ji na jaře probudit? Poradí kosmetická poradkyně Amway Česká republika a Slovensko Zuzana Gavendová. S vodou je také spojen Světový den vody vyhlášený OSN, který připadá na 22. března 2022. Oslavte s námi tento den a poznejte blíže zázraky, které voda udělá s vaší pletí!

Umíte být šťastní? Dodržte několik rad a začněte říkat ne

Je zajímavé, že lidé, kteří mají z dnešního pohledu vše – peníze, moc, slávu, majetek – nejsou kolikrát vůbec šťastní. Vzpomeňme třeba na Michaela Jacksona, který záviděl každému dítěti, které si může svobodně hrát. Naproti tomu může být rodina chudá, v malém bytě a se skromným jídlem, ale může tam být štěstí a láska.

No more posts to show

Přidat na Seznam.cz

Hovězí gulášek

ARCHIV ČLÁNKŮ
Follow Me