RECENZE

RECENZE: Test rychlovarných konvic, jak poznat tu nejlepší?

Naprosto nepostradatelnou součástí každého bytu i každé kuchyně je v dnešní době rychlovarná konvice. V dřívějších dobách se používala konvice na vodu, která se stavěla na plotnu a rychlost ohřevu tak závisela na teplotě plamenu či plotýnky. Dneska již máme naštěstí o mnoho větší možnosti.

Připravte si jídlo zdravě bez použití tuku a dlouhého stání u plotny

Mnoho lidí se snaží jíst co nejzdravěji a chtějí z každé potraviny získat maximum živin a vitaminů. Právě pro tuto skupinu lidí je ideálním kuchyňským doplňkem vařič Lauben Sous-vide Stick, který připraví jídlo bez dlouhého stání u plotny, zdravě, bez použití tuku a se zachováním všech živin.

Jak jednoduše posílit svoji imunitu?

Smoothie, vitamínové shaky či přírodní šťávy se těší nebývalé popularitě. A to je dobře. Dostat z ovoce a zeleniny maximum, a přitom si ještě pochutnat je dnes snadné a zároveň zábavné, protože je na vás, jaké zvolíte ingredience. Jeden den to může být zelené smoothie s avokádem a čerstvým špenátem, druhý den mix lesního ovoce a banánu a jindy zase zeleninová šťáva z řapíkatého celeru. Benefit je jasný, pokud si z pití ovocných a zeleninových mixů uděláte denní rituál, budete mít více energie a váš imunitní systém bude ve skvělé kondici.

Pomocníci do kuchyně: Zaberou sice místo, ale usnadní a ozdraví život!

O existenci speciálních hrnců pro vaření jistě víme všichni. Pro mnohé jsou ale nepohodlným vybavením kuchyně, protože zabírají místo. Může to být pravda, ale na druhou stranu, většina hrnců není vyloženě jednoúčelová, některé zvládnou díky vestavěným programům připravit i stovky různých druhů pokrmů. Hlavní ale je, že jídla v nich připravená jsou většinou zdravá. A to je hodně silný argument pro to, abychom se jimi zabývali.

Přidat na Seznam.cz

Hovězí gulášek

ARCHIV ČLÁNKŮ
Follow Me