SPORT

Vyvrátíme čtyři největší fitness mýty. Dopouštíte se jich taky?

Každý z nás má jistou představu o tom, co to znamená žít zdravě. Pro někoho to znamená hubnutí pro jiného zase nabírání. Většinou naše fitness cesta začíná všelijakými dietami, zdravými recepty, cvičícími programy a končí to převážně tak že odsuzujeme každého kdo nežije podle našeho vzorce, nebo odmítání čehokoliv co obsahuje, byť jen náznak cukrů nebo sacharidů.

Spalovače tuků. Jak fungují a kdy je používat?

Už jste během cvičení pocítili téměř nepřekonatelnou únavu? Přemýšleli jste nad tím, jestli se nelze nějak “nakopnout” před cvičením pro podání nejlepších výkonů? Pojďte se s námi podívat blíže na spalovače tuků.

Spalovače tuků. Jak fungují a kdy je používat?

Už jste během cvičení pocítili téměř nepřekonatelnou únavu? Přemýšleli jste nad tím, jestli se nelze nějak nakopnout před cvičením pro podání nejlepších výkonů? Máme pro vás jistého pomocníka, ačkoliv není zázračný může se stát věrným parťákem. Pojďte se s námi podívat blíže na spalovače tuků.

Jak pravidelným pohybem odbourat stres? Jde to jednodušeji, než si myslíte.

Stres je přirozená a nedílná odpověď organismu na negativní podněty, které nám v životě nastaly, jak v našem vnitřním tak vnějším prostředí. Stresové odpovědi lidského organismu pomáhají přežít a zpracovat náročné, zátěžové nebo nebezpečné situace. Bylo to tak od nepaměti. V životě každého z nás je stres na denním pořádku. Je na každém z nás, abychom se ho naučili ovládat . Se stresem se musíte naučit vypořádat, což je v dnešní době nutností a ne ho přebíjet nebo nechat gradovat.

No more posts to show

Přidat na Seznam.cz

ZDRAVÍ NA TALÍŘI: 

Nejlepší belgické wafle – po těch se jen zapráší