ŽIVOTNÍ STYL

Hrajte si se světlem, úhly nebo kompozicí. 9 tipů, jak na nejlepší mobilní fotky z léta

Prázdniny jsou v plném proudu, a to znamená jediné. Tak dlouho očekávaná dovolená už je na dosah ruky! Ať už se chystáte k moři, do hor, známé metropole či na objevování krás naší republiky, kromě opalovacího krému si zcela jistě nezapomenete přibalit i chytrý telefon. A své zážitky budete s jeho pomocí mapovat, abyste si uchovali vzpomínky nebo se jimi mohli později pochlubit. Většina z nás ale dělá při focení zbytečné chyby, kvůli kterým fotky vypadají nezajímavě nebo hůř, než by ve skutečnosti mohly. Přinášíme hned 9 tipů, díky kterým své fotky posunete o úroveň (i více) výš.

Máte sedavé zaměstnání? Chraňte své zdraví jednoduchými cviky

Ztuhlá záda, bolest krční páteře a silné migrény. Téměř každý, kdo má sedavé zaměstnání a tráví většinu svého dne u počítače, zná tyto problémy velmi dobře. Během své pracovní doby prosedí i několik hodin v kuse, často v ohnuté poloze, bez protažení či dokonce na nevhodné kancelářské židli. Prevencí zdravotních potíží způsobených sedavým zaměstnáním jsou především pravidelný pohyb a protahovací cvičení. Ovšem zaměstnanci, zejména právě v kancelářském prostředí, mnohdy takovou možnost nemají. Nicméně i v omezených podmínkách lze jednoduché cviky provádět.

Vlhčené ubrousky vám usnadní práci, ale dítěti ublíží, shodují se lékaři

Vlhčené ubrousky jsou v dnešní době považovány za nezbytnou výbavu nejen každého rodiče. Mají hned několik výhod, jsou vlhčené, vlhké zůstanou a jsou vždy po ruce. Je to ale skutečně to nejlepší nejen pro naše dítě, ale i pro nás? Test z MF DNES prokázal, že většina lidí ani neví, co dává svému dítěti na nejcitlivější místa.

Važte se tak, aby váha ukázala co nejméně – které chyby děláme?

Váha je jedním z ukazatelů, když nám začíná růst bříško, spolu s těsnými kalhotami a nepříjemným pohledem do zrcadla. Příliš časté vážení ale není vhodné ani pro naši psychiku, protože se stačí jen napít a můžeme mít o půl kila více. Tím také můžete jednoduše pohřbít svou motivaci během hubnutí.

No more posts to show

Přidat na Seznam.cz

Hovězí gulášek

ARCHIV ČLÁNKŮ
Follow Me