Foto: Žádný Špeky, autor: Lukáš Erlebach

Happy Aqua Care vlhčené ubrousky

Složení a vlastnosti:

Happy Aqua Care vlhčené ubrousky obsahují 99 % vody a přídavek extraktu z vodního melounu, což zajišťuje hloubkovou hydrataci a zklidnění podrážděné pokožky. Jsou vyrobeny ze 100 % bavlny, což zaručuje jejich měkkost a jemnost. Složení umožňuje používat ubrousky již od prvního dne života, což je obrovskou výhodou pro novorozence s citlivou pokožkou. Obal je doplněn o pohodlný uzavíratelný klip, který chrání ubrousky před předčasným vysycháním.

Klíčové složky:

 • Aqua (voda): Základní složka, která zajišťuje vlhkost a čistotu.
 • Glycerin: Pomáhá udržovat vlhkost v pokožce.
 • Citrullus Lanatus (extrakt z vodního melounu): Zklidňuje podráždění a poskytuje hloubkovou hydrataci.
 • Minimální množství konzervačních látek: Aby se předešlo vzniku a přežívání mikroorganismů.

Výhody:

 1. Vysoký obsah vody: Ubrousky obsahují 99 % vody, což je ideální pro citlivou dětskou pokožku.
 2. Extrakt z vodního melounu: Zklidňuje podráždění a poskytuje hlubokou hydrataci.
 3. Hypoalergenní složení: Vhodné pro novorozence a citlivou pokožku.
 4. Praktické balení: Uzavíratelný klip chrání ubrousky před vysycháním.

Použití a zkušenosti: Ubrousky Happy Aqua Care používám pro svou dvouletou dceru denně. Jsou ideální pro rychlé očištění rukou, obličeje i při výměně plenek. Díky jejich jemnému složení a vysokému obsahu vody se nemusím obávat podráždění pokožky. Moje dcera má citlivou pokožku, a přesto jsme nezaznamenali žádné negativní reakce. Ubrousky se snadno vyndávají z obalu a nevysychají díky praktickému uzávěru.

Bella Sensitive intimate Wet Wipes

Složení a vlastnosti:

Bella Sensitive intimate Wet Wipes jsou navrženy pro hygienu intimních partií. Obsahují pečující allantoin a d-panthenol spolu s kyselinou mléčnou, která podporuje přirozené pH pokožky. Jemné složení bez alkoholu je vhodné i pro ženy s jemnou pokožkou. Ubrousky jsou 100% biologicky rozložitelné, což je přátelské k životnímu prostředí.

Klíčové složky:

 • Allantoin: Zklidňuje a regeneruje pokožku.
 • D-panthenol: Hydratuje a zlepšuje elasticitu pokožky.
 • Kyselina mléčná: Pomáhá udržovat přirozené pH intimních partií.
 • Biologicky rozložitelné materiály: Šetrné k životnímu prostředí.

Výhody:

 1. Čistota a svěžest: Ubrousky neutralizují tělesný zápach a poskytují pocit čistoty a pohodlí.
 2. Podpora přirozeného pH: Kyselina mléčná pomáhá udržovat přirozené pH intimních partií.
 3. Jemné složení: Bez alkoholu, vhodné i pro citlivou pokožku.
 4. Ekologické: 100% biologicky rozložitelné.

Použití a zkušenosti: Bella Sensitive intimate Wet Wipes používám pro svůj osobní komfort po celý den. Jsou ideální pro rychlé osvěžení během dne, zejména v letních měsících nebo při sportu. Jemné složení zaručuje, že nedochází k podráždění ani u citlivější pokožky. Praktické zavírání na klips udržuje ubrousky čerstvé a připravené k použití. Moje zkušenost s těmito ubrousky je velmi pozitivní, cítím se svěží a komfortní po celý den.

Závěr

Produkty Bella Baby Happy, konkrétně Happy Aqua Care vlhčené ubrousky a Bella Sensitive intimate Wet Wipes, jsou skvělou volbou pro péči o citlivou pokožku. Oba produkty se vyznačují vysokou kvalitou, šetrností a efektivitou. Moje dvouletá dcerka a já jsme s těmito produkty velmi spokojeni, a proto je vřele doporučuji každému rodiči, který hledá bezpečné a účinné řešení pro péči o své dítě a sebe. Pokud hledáte spolehlivé produkty pro citlivou pokožku, rozhodně vyzkoušejte Bella Baby Happy.

Děkujeme společnosti TZMO Czech republic za poskytnutí krému na zadeček.

Zdroj: uživatelské hodnocení Žádný Špeky, informace poskytnuté společností Happy Baby, ncbi.nlm.nig.gov (odkaz 1odkaz 2)