Foto: Žádný Špeky, autor: Lukáš Erlebach

Když se vydáváme do přírody, na kempování, do chatky nebo na jiná dobrodružství, je důležité mít s sebou spolehlivé zdroje osvětlení. Právě zde vstupuje do hry praktické LED světlo D300, které nabízí široké možnosti použití a přináší do našich venkovních dobrodružství další úroveň komfortu a bezpečnosti.

Neomezené možnosti použití

Flexibilita a univerzálnost jsou klíčovými vlastnostmi tohoto praktického LED světla. Díky svému designu je možné ho použít na mnoho různých způsobů, což ho činí nezbytným společníkem pro každou dobrodružnou cestu. Zde je několik způsobů, jak ho využít:

 1. Na stole: Díky svému plochému tvaru je LED světlo ideální pro položení na zem. Poskytuje difúzní osvětlení, které je perfektní pro večerní posezení kolem táboráku, pro osvětlení stanu nebo chatky, či pro vytvoření příjemné atmosféry na zahradní oslavě.
 2. Zavěšení za karabinu: Díky integrovanému karabině je možné LED světlo snadno zavěsit kamkoli. To je ideální pro osvětlení stanu, přístřešku nebo závěsného lůžka. Navíc, při procházkách ve tmě můžete světlo jednoduše zavěsit na batoh, aby vás doprovázelo po cestě.
 3. Připevnění pomocí magnetu: Jedna z nejvíce praktických funkcí LED světla je jeho magnetický podstavec. To umožňuje snadné připevnění světla na kovové povrchy, jako jsou auta, lednice, nebo jakékoli kovové konstrukce. To je skvělé pro opravy vozidel v terénu, pro kempování při lovu nebo rybaření, kde potřebujete mít volné ruce.

Naturehike LED Světlo D300 je univerzální a kompaktní osvětlení, které poskytuje široké možnosti použití a spolehlivý výkon pro vaše venkovní dobrodružství. S důrazem na praktičnost a snadné použití se jedná o skvělý doplněk vaší outdoorové výbavy.

Technické specifikace:

 • Velikost: 70x70x40mm
 • Hmotnost: 100g
 • Baterie: 1200mAh
 • Materiál pláště: ABS / PC
 • Vodotěsný index: IPX6
 • Velikost: 70x70x40mm
 • Hmotnost: 100g
 • Baterie: 1200mAh
 • Materiál pláště: ABS / PC
 • Vodotěsný index: IPX6

Výhody:

 1. Univerzální použití: Naturehike LED Světlo D300 nabízí široké možnosti použití díky svému designu. Může být zavěšeno nebo přichyceno pomocí integrovaného magnetu, což umožňuje snadnou instalaci kdekoliv.
 2. Kompaktní design: S rozměry 70x70x40mm a hmotností pouhých 100g se světlo snadno vejde do vaší batohové výbavy a nepřidává zbytečnou zátěž.
 3. Vysoký výkon: S baterií 1200mAh poskytuje světlo dlouhou výdrž a dostatečný výkon pro osvětlení vašeho stanu, táboráku nebo jiného venkovního prostoru.
 4. Odolnost: S vodotěsným indexem IPX6 je světlo chráněno před stříkající vodou, což jej činí odolným i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.
 5. USB nabíjení: Možnost nabíjení pomocí USB kabelu znamená, že můžete snadno dobít světlo kdekoli, kde máte přístup k napájení, což je praktické pro dlouhodobé výlety.

Nevýhody:

 1. Omezená vodotěsnost: I když je světlo chráněno před stříkající vodou, není vhodné ho ponořovat do vody, což může být omezující pro některé outdoorové aktivity.

Závěr

Naturehike LED Světlo D300 je skvělým doplňkem pro vaše venkovní dobrodružství. S vysokým výkonem, kompaktním designem a širokými možnostmi použití je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé a praktické osvětlení pro své outdoorové aktivity. Pokud hledáte světlo, které vám poskytne dostatečné osvětlení a flexibilitu při vašich dobrodružstvích, Naturehike LED Světlo D300 by mohlo být to pravé pro vás.

Děkujeme společnosti Naturehike za zapůjčení LED světla D300.

Zdroj: uživatelské hodnocení Žádný Špeky