Tiskové zprávy

Velikonoční sušenky

Velikonoce, svátky jara, klepou pomalu ale jistě na dveře. Vedle tradičních beránků nebo mazanců zkoušíme rádi i nějaké ty novinky, abychom si zpestřili výběr a poznali nové chutě. Tentokrát padla volba na sušenky z mandlového másla – a byla to šťastná volba. Pochutnají si dospěláci i malí koledníci.

Na filtrovanou kávu nedají dopustit ani odborníci, při přípravě je však třeba dodržet tři pravidla

Když se řekne „filtrovaná káva“, běžný člověk si představí namletou kávu, papírový filtr a pořádně velký šálek. Jinými slovy, o něco sofistikovanější sestru nechvalně známého „turka“. Faktem ale je, že příprava lahodné filtrované kávy má svá pravidla, a když k nim přidáte kvalitní kávu a kousek fantazie, získáte si srdce i skutečného kávového fajnšmekra.

Valentýnská melodie lásky

Hudba má jedinečnou schopnost spojovat lidi a prohlubovat jejich pouto, a není nic romantičtějšího než sdílení oblíbených melodií. Zvuk, který prochází srdcem totiž dokáže vyjádřit emoce, které slova nedokážou. Přiveďte do svého vztahu nové melodie a oslavte tento valentýnský svátek láskou k hudbě a krásným barvám, pomocí reproduktorů a sluchátek Buxton. Tyto produkty jsou dárky pro oba. Kvalita přenosu zvuku a doba výdrže baterie překoná i tento jeden večer.

SodaStream e-Terra: Bublinky na dotyk

Patříte k fanouškům moderních technologií, které kráčejí ruku v ruce s udržitelností? Potom vás určitě zaujme i nejnovější přírůstek v rodině výrobníků perlivé vody SodaStream.