Prozkoumejte nový svět chutí s Albertem: Brokolicová polévka a bramborové knedlíky

Když se řekne Albert, mnoha z nás se vybaví široký sortiment zboží a akční nabídky. Ale Albert nabízí mnohem více než jen výhodné ceny. Pokud si prohlédnete jejich leták, objevíte nejen lákavé nabídky, ale také inspirativní recepty, které vás přivedou do kuchyně a obohatí váš jídelníček. Dnes se zaměříme na dva konkrétní recepty: brokolicovou polévku a bramborové knedlíky. Navíc se dozvíte něco o zdravotních přínosech dvou základních potravin v těchto receptech - brokolice a brambor.

Foto: Freepik

Brokolicová polévka není jen další polévkou na seznamu. Je to pokrm plný zdraví a chuti. Brokolice je bohatá na vitamín C, který posiluje imunitní systém a pomáhá nám lépe odolávat nemocem. Obsahuje také vlákninu, která podporuje zdravé trávení a pomáhá udržovat optimální hmotnost. 

Brokolice je známá svými antioxidanty, které chrání naše tělo před volnými radikály a podporují zdraví kardiovaskulárního systému. Brokolicová polévka je takovým skvělým balíčkem pro naše tělo a chuťové pohárky.

Stejně zdravé a vydatné jsou i bramborové knedlíky.   Brambory jsou velice vděčnou potravinou a zároveň jsou základem mnoha pokrmů. Mezi odborníky na výživu jsou ceněny pro svůj obsah vitamínů B a C, minerálů jako draslík a železo či pro svůj obsah vlákniny, která podporuje zdravé trávení. 

Brambory jsou také zdrojem energie díky vysokému obsahu sacharidů. A co se týče bramborových knedlíků, jejich nadýchaná a měkká struktura je ideální pro kombinaci s různými druhy masa nebo zeleniny.

Existuje mnoho receptů a s trochou nadsázky se dá říci, že každá rodina má svůj. Pokud ale chcete ozkoušený a zaručený recept, měli byste navštívit stránky Alberta, kde již naleznete recepty na brokolicovou polévku a bramborové knedlíky, které vám umožní stát se šéfkuchařem ve vlastní kuchyni. V letáku také objevíte všechny potřebné suroviny k přípravě těchto skvělých pokrmů. 

Ať už se rozhodnete prozkoumat brokolicovou polévku a bramborové knedlíky nebo si vybrat něco jiného, máte jistotu, že v Albertu jednoduše naleznete vše, co na tyto lahodné pokrmy potřebujete. Díky výhodným cenám a slevám můžete nakoupit i s limitovaným rozpočtem na paměti a přitom si dopřát kvalitní a čerstvé ingredience.

O autorovi – Lukáš Erlebach

Autorem obsahu je známý kuchař a propagátor zdravého stravování ve svém pořadu “Zdraví na talíři“. Připravuje tradiční pokrmy levně, jednoduše a z dostupných surovin.

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV ČLÁNKŮ